Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Rok 2013

 

19.10. Sárinka musela ihned na operaci, byla ji zjištěna pyometra. Teď už je snad mimo riziko ohrožení života... :(

Mezitím, co Sarča odpočívá jsem vyfotila Samču s jejíma trofejema..

 

 29.9.- Ilánek stále ukazuje, že je to správný ovčou-všestranné plemeno a hned po výběráku získal na OV NO titul V1,VT a Oblastní vítěz! Štěňátka budou mít opravdu úžasného tatínka a samozřejmě skvělou maminku :)))  Úspěchy našeho týmu: Milan Kalhous a Drago na závodech v Častolovicích - 6.místo z 21psů - stopa a poslušnost                                                             Vláďa Kopecký a jeho Muriel Černý trůn složili IPO1!

 

Velice gratuluji!

 

 15.9.- Ilan na VS stopařů si s Marcelou Duškovou vedli skvěle a získali 80bodů na FH2! Gratuluji

10.9. Oslavila moje šampionka Samanta z Likonu 5.narozeniny! Tak jí přejem moc zdravíčka a hlavně zdravé potomstvo :)

dsc02318.jpg

 

A největší novinka roku! Máme nakryto se super psem Ilanem vom Kirschental!!

snimek1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

010.jpg

 

008.jpg

A je to tady! První novinka - Dnes 1.9.2013 jsme se zúčastnily se Samantou z Likonu Mistrovství ČR v pasení ovcí tradičním stylem v Martínkovicích, rozh. Radko Loučka. Ačkoli Samanta hárá a byla troochu divočejší než obvykla, obhájila si titul z minulého roku a opět se stala MISTREM ČR V PASENÍ  a získala k tomu již 2. CACT A CACIT!! Zkoušku splnila opět na výborně!

24.8. Dlouho jsem neaktualizovala. Nějako nebyl čas a ani nebylo co. Celé prázdniny se tak nějak flákáme, jelikož jsem letos vynechala z "odpočinkových" důvodu všechny psí aktivity a  tábory, což mě teda moc chybělo!!, tak nebylo co psát. Ale po letošních půlročních problémech a tahanicích s určitými cvičáky, kdy mě kynologii přestávala bavit a ztrácela jsem veškeré nadšení z ní, mě ta "pauza" zase nakopla..Je tak důležité mít kolem sebe kamarády a lidi, kteří vás vždy podpoří...to je nade vše...Za nedlouho snad proběhne aktualizace novinek, na které se moc těším. Držte nám palce, ať vše vyjde :)

23.6. Dneska se nám na zkouškách dle ZŘ KJ ČR velice zadařilo. Samanta na ZPU2 předvedla super stopu, ale bohužel bez jednoho předmětu za 90b., poslušnost na 100b. a obrany za 98b., zkoušku složila na výborně a moc mě překvapila a udělala radost, opravdu se snažila na to, že jsem na ni teď neměla díky škole moc času...asi se ji to rozleželo v hlavě :)) a Milan s Dragem složili ZPU1 rovněž na výborně....Super... Fotky jsou již ve fotogalerii, kterou najdete v menu "Fotogalerie"

20.6.- Netrpělivě čekáme na hárání u Samanty. Mezitím si jedem ještě zkusit ZPU2 a v červenci zazávodit v pasení do IHT3 a pak se uvidí. Taky se mnou bude Samanta půlku července na Kuksu, kde budeme provádět, Sárinka musí doma hlídat :))

1.6. Doplněno "Životem jít..." a fotogalerie fotek, které jsem našla prostě tak ze života s holkama, povedené, nepovedené fotky..vše "Všehochuť"

3.5.-5.5. Víkend v Lukové, trénovaly jsme poslušnosti, stopy, obrany a mimo to se opět sešli s našimi přáteli. Super víkend i přes deštivé počasí.. :) Odpoledne ještě zatrenujeme OB v Javorce.

3.5. Sára dnes slaví 9.narozeniny ! :)

27.4.-

Závody v Chrudimi - Čarodějnický pohárek - velký úspěch - Milan Kalhous s Dragem vyhráli 1.místo, hned za nimi moje Sárinka na 2.místě a Samanta měla o bodík míň než Sarča a stejně jako domácí Kellynka, tak jsem musela losovat o 3.-4.místo a vylosovala jsem 4.místo pro Samantu :)) Holky mimo poslušnosti dle ZVV1 se také povozily v kolečku, shouply na houpačce, proskakovaly pneumatikou a nakonec svedly boj se mnou o páreček při plazení. POdpořit nás přijeli z našeho družstva i Martin Remsa a Kamča Martínková, počasí také vyšlo, takže super den ! :) Fotky budou později ve fotogalerii

dsc02165.jpg

 

 

 

 

 

 

Závody Častolovice - Sára Vítěz své kategorie, Samanta 3.místo a Drago Milana Kalhouse 7.místo v 2.kategorii. fotogalerie zde

 

061.jpg

22.4. - 20.4. byla výstava v Kolíně, Ilan vom Kirschental se umístil jako V5 v pracovních psech v konkurenci 16 psů. Velká gratulace :)

Já jsem byla včera se Sárou a Samantou zablbnout na závodech v Častolovicích. Babču Sarču jsem vytáhla do ZOPek, které nečekaně vyhrála ze 17ti pejsků a  Samanta v ZPU1 vyhrála 3.místo z 16ti psů. Můj svěřenec Milan Kalhous s Dragem získali v ZPU1 89b. a umístili se na 7.místě.Takže paráda :)

6.4. Dnes jsem se byla podívat v Častolovicích n aseminář o výcviku malých plmene dle řádu pro malá plemena. Seminář vedl pan Vanžura, bylo to zajímavé, poprvé jsem viděla jak se provádí speciální cviky u malých plemen.

15.3. Na začátku roku jsem chtěla nechat Samantu nakrýt, ale bohužel jsem začátečník a díky špatnému určení správného dne krytí, jsme promeškali vhodnou dobu. Další pokus proběhne v létě, tak doufám, že už to snad vyjde. Ale aspoń něco je na tom pozitivní, můžeme trénovat :))

Sezóna začala, nám skončil zimní klid a už zase jezdíme každý týden na cvičák. Začaly jsme cvičit na ZVV3, tak uvidim, jak nám to půjde a zda to stihnem do léta. Letos bych se Sam chtěla ještě mimo štěňátek stihnout nějakou tu zkoušku, závody, i se Sarčou možná nějaké zkusíme, a samozřejmě se zas pojedem podívat na ovečky a zazávodit si do Martínkovic, na což už se těší jak Sam, tak já. :)

Od minulého roku také trénuji s mými svěřenci na cvičáku v Jezbořicích. Takže doufám, že letos vyjedeme na závody to všem natřít :DD .

Do akcí jsem přidala další akce, kam se chci jet mrknout.

Rok 2012

 

18.11. složil Ilan vom Kirschental FH2!!

11.11. Dnes Samanty ženich Ilan vom Kirschental složil ZVV3!

9.11.- Udělala jsem si malé ohlédnutí za touto sezónou. myslím, že byla hdoně úspěšná, letos mi Samča udělala opravdu velkou radost. Spoustu úspěchů jsem vůbec nečekala, Takže za letos jsem opravdu spokojená. Už nás čeká jen krytí Ilánkem a očekávání psích miminek.... Doufám, že moc neusnem na vavřínech a příští rok se nám povede i nadále. Čeká nás spousta zkoušek, závody a samozřejmě pasení, které tak miluje a mě taky moc baví. A v neposlední řadě i výlety spolu se Sárinkou, která letos závodila naposledy. Sarča už si zazávodila až až a většinou i úspěšně. Ale ted už ji to zas tolik nebaví, tak ji nechám v klidu v důchodu. Ale co ji teda stále baví, je honění srnčího a zajíců. To ji nepustí. Byla by dobrá na myslivost :))

Ohlédnutí za letošní sezónou: únor - Výborná 1 v Brně

v dubnu - Výborná na výstavě v Kolíně

v květnu - složila BH

v červnu - získala 1.místo a ocenění nejlepší poslušnosti na Junior Openu

v 2.pol. června - uchovněna v Sadské 1.tř. vývěrového chovu 2013-2014

v červeneci - na závodech v IHT2 1.místo (zkouška na V)

v červenci - složena zkouška IPO-VO

v září - se stala Mistrem ČR, získala tit.CACT a CACIT v pasení ovcí TS

v září - Výborná v Nemošicích

v říjnu - složila ZVV2

  

13.10. složila svou 14.zkoušku ZVV2!!!

Smutná zpráva - Dne 22.9.2012 zemřel Karl Fuller, majitel jedné z nejznámějších CHS německých ovčáků, a to CHS vom Kirschental. Udělal toho mnoho pro chov NO. Čest jeho památce... http://www.fueller-online.de/

 

karlherd2wb.jpg

 

 German shepherd - "Remarkable in his unswerving loyalty to his master, irrepressible in his high spirits, never idle, always in motion, good-natured but not a flatterer, a constant pleasure to the eye.." Max von Stephanitz

 

10.9. oslavila Samanta své 4.narozeniny

SAMANTA Z LIKONU získala titul Mistr ČR, CACT, CACIT v pasení ovcí tradičním stylem  IHT3

samanta-mistryne-republiky-009.jpg

samanta-mistryne-republiky-008.jpg

 

8.7.2012 1.místo v pasení tradičním stylem IHT2 Martínkovice

8-8-2012paseni-3.jpg

 

 

13.8.- Dnes jsme se vrátily z Letohradu, kde naši kamarádi pořádali tábor agility a dogdancingu. Tak jsme strávily pár pěkných chvil s nimi a přiučily se nové triky:) Včera jsme byly na semináři obedience v České Třebové. Instruktorka byla p.Skalická. Bylo to fajn, ta snad si z toho Samanta něco odnesla :)) A nakonec v sobotu jsem se byla podívat na KVV v Poličce, počasí mocnepřálo, takže jsme pěkně promrzli:( Za nedlouho nás čeká MČR v pasení ovcí tradičním stylem a tábor naší ZKO v Heřmanově Městci, takže se opravdu nenudíme....:).

            Přidány další akce do "Akce 2012"

31.7. - Do rubriky "Štěňátka" přidán pes, který letos v prosinci budu krýt Samantu. Je to Ilan vom Kirschental p.Marcelky Duškové. Více v "Štěňátka"

22.7.- Dnes jsme se vrátily z výcvikového tábora v Lukové. Opět jsme si ho náramně užily s našimi přáteli a dnes jsme si složily i zkoušku IPO-VO na velmi dobře. :)

8.7.- Vrázily jsme se po týdnu tréninků pasení ovcí v Martínkovicích. Samanta si to strašně užívala, opět předvedla své silné vlohy k pasení. Dnes na trialu (závodu) v kat. dle IHT2 TS získala opět 1.místo, ačkoli jsem si vylosovala číslo 1 a šly jsme na čerstvých a šílených ovcích, tak sis tím Sam poradila a splnila i limit této zkoušky na výbornou.

23.6.- Tak jsem dnes vytáhla starouše Sárouše na závody v Chocni. Celý závod byl obsazen mnoha závodníky. V kat.ZZO jich bylo 24. Sárinka si i v takovém teple vysloužila 10.místo s 50b.

Návštěvní kniha již opět funguje, omlouvám se za výpadek.

17.6.- Dnes se v Sadské konala bonitace NO, posuzoval p. Ing.Novotný.  I přesto, že Samanta hárala se celkem pěkně předvedla a dostala 5JX2/P 1.třídu výběrový chov. Můj 1.uchovněný NO :) Mám velkou radost...

 

11.6.- do "Fota a Videa" přidány další fotogalerie. i z Junior Open . Díky za obrzky Kláře Pavlištové :)

9.6.-Dnes jsme byly na Junior Open PKO v České Třebové Javorce. Byly jsme v kadsc00932.jpgtegorii ZPS1-junioři. Získaly jsme 1.místo a ocenění nejlepší poslušnosti.

 

22.5. - Založila jsem novou rubriku FOTO a VIDEA. Protože máme spousty fotek a videí z našich akcí a výcviku, tak pro přehlednost zakládám tuto stránku, abychom se s vámi mohly podělit o naše zážitky :) Zatím je to ve výstavbě...

15.5.- Odkaz na fotky z víkendu z obran v Lukové 4.5.-8.5.: https://plus.google.com/photos/108827139385568297975/albums/5742475227655890177?authkey=CJGix-HCgs2sEA

8.5.-Od pátku dodnes jsme byly se Samantou na výcvikovém víkendu v Lukové, kde figuroval P.Šolc a výcvikářem byla D.Řeháková. Víkend jsme si užily a úspěšně ho dnes zakončily splněním zkoušky BH na 55bodů z 60. :)

3.5.- Sára dnes slaví 8.narozeniny!!!

         Dnes 28.4. jsme si se Sárou byly zazávodit na Čarodějnickém pohárku v Chrudimi. Sára cvičila poslušnost dle ZVV1 a pak jsme dělaly speciální cviky (jízda v kolečku, chůze na chůdách, plazení, hod kostětem,..) Sárinka si na poslušnosti získala krásných 86b., čímž se s Beník dostali do vedení, ale bohužel neumím házet moc koštětem, takže jsme se dostaly až na 7.místo. Ale jinak jsme si to parádně užily! Fotky najdete na webu ZKO Chrudimi zde

         Přišly PP Samanty se zapsaným DNA z Němcko. Samanta splňuje podmínky chovnosti. :)Hned jak to půjde vyrazíme na bonitaci.

24.4.- Aktualizace "Akce 2012" . 19.května se jeeme podívat na VS ZVV3 do Liberce

21.4.-Dneska jsme se zajely podívat na výstavu do Kolína. Neměly jsme moc natrénováno, ale i tak Sam dostala známku Výborná. V kruhu bylo namáčkáno. Přihlášeno bylo 20 fen v pracovní třídě. Počasí bylo super, i když ráno to vypadalo, že z nás budou vodníci :)) Tak a teď už konec flákání a musíme pořádně máknout a hurá na zkoušky ... :)

11.4.- Přidána rubrika "videa" a nová aplikace ukazující datum a kdo má svátek.

31.3.- Dnes jsme si jely se Sam a Sárou spolu s Nikčou a Monty zacvičit do ČT K p.Skalické a p.Hylákovi. Sice počasí se moc nevydařilo, ale cvičení bylo opět super.

30.3.- Dnes jsme museli jít nechat utratit fenku Mišku, která

smut.jpg

patřila prarodičům. Bylo to bolestivé,ale ji se snad ulevilo. Budeme vzpomínat, Mišulko :(...

15.3.- Doplněny termíny akcí do Akce 2012

3.3. - Přidána rubrika "Zkušební řády"

15.2.- Dnes jsme byli na odběru krve pro vyšetření DNA u p.doktora Melouna..

9.2.- Výsledky z tř. pracovní Duocacib Brno 5.2. neděle:

5394 Clarisa Perazma Dovrtěl Jiří   fena pracovní Německý ovčák krátkosrstý VD2
5395 Frenzi Framato Rolau Kejzar Vlastimil Matouš František fena pracovní Německý ovčák krátkosrstý D
5396 Samanta z Likonu Čermáková Zdeňka   fena pracovní Německý ovčák krátkosrstý V1

7.2.- Přidány nové odkazy do "Oblíbené WWW"

5.2. - Dnes jsme byli se Samantou z Likonu na MVP Duocacib v Brně. Samanta získala známku Výborná 1!!! Bohužel bez titulu, protože pan rozhodčí nepochopil, že v zimě některým ovčákům zrůžoví nos nedostatkem sluníčka :( Tak příště... :) Děkuji Sabině Hrabovské za skvělé předvedení Samanty a dále pak našemu "fanklubu" za podporu :))

 

 

sam.jpg

 

30.1. - aktualizace "Akce 2012"

20.1. - Nová rubrika "Napsali o nás". Úryvky z časopisů či jiných médií, kde najdete moje šikovné holky:))                                                                                                                                               Fotky z podzimních zkoušek RH-E :http://zkoctj.rajce.idnes.cz/Zkousky_IPO_-_R_-_27._11._2011/                  Přidány další oblíbené odkazy(Oblíbené WWW)

 

17.1.- Připravujeme se na DUOCACIB.... Úprava oblíbených odkazů-přejmenováno na "Oblíbené WWW" a přidány další stránky našich přátel. Malé úpravy v menu..

           Smutná zpráva....Včera nás opustila psí kamarádka Giselle Amazonka (z CHS Hardy       Workaholic) od Maši Pitekové. Byl to skvělý přátelský srdnatý amstaffík, který se mi zapsal do paměti...Nikdy nezapomenem, Gi..

Rok 2011

11.12.- Aktualizace "Akce 2012"

7.12. - Krmení s tetou Bertou skončilo. Úspěšně jsme nakrmili všech 30 pejsků. :)

27.11. - Dnes Samanta složila 9.zkoušku a to ze záchranařiny RH-E ze stopy 74b./80, označení osoby za 13b./20 a poslušnost 97b./100. ZKO Česká Třebová, rozhodčí pan Štibora. Chci moc poděkovat ZKO ČT Javorka, i když to bylo dlouhé byla fajn nálada a atmoška. Děkuji všem, kteří nám pomohli v přípravě (I.Skalická, M.Stráníková, M.Remsa)

26.11. - Letos přecházíme ze ZKO Svítkov do ZKO Jezbořice z časových důvodů. Od r.2012 jsme oficiálně členy ZKO Jezbořice = www.zkojezborice.estranky.cz (tyto stránky spravuji)

19.11. - Dnes jsme se zúčastnily s oběma holkama 2.amatérského závodu s pejsky v zámeckém parku v Cholticích. Samča si vyběhala 3.místo v kategorii dospělí běh a Sárinka by se mnou na kole na 4.místě. Děkujeme za fajn dopoledne I. Plačkové a ostatním. Více na stránkách zavodspejskycholtice.blog.cz/1110/19-11-2011-zavody-s-pejsky-park-choltice

18.11. - Vyšel nový Pes přítel člověka, kde je článek o školení a mistrpvství v pasení ovcí a máme tam zas fotečku se Samčou.

Přidaly jsme "Inzeráty" na úvodní stránce a do "Psi v nouzi" k projektu  "Nakrm psa" více se dozvíte v 12/2011 Psa přítele člověka nebo na www.tetaberta.sk .Pomozte taky. Stačí jen kliknout na tlsčítko nakrmit a po určité době pejsek dostane 30kg krmivo. Vás to nic nestojí.

15.11.- Přidána rubrika "Pasení" (v menu). Sportovní kynologii, tu zná dneska každý. Ale pasení ovcí? Přečtěte si o mých prvních dojmech z tohoto sportu a našich prvních zážitcích ze sportu, který je v ČR teprve od 2004 a stále ještě docela neznámý a nerozšířený. Zkusit to můžete i Vy :))

13.11. Přidány akce 2012 do "Akce 2011"

4.11.- Zkoušky RH-E jsou přesunuty na 27.11. A 19.11. se půjdeme s oběma holkama proběhnout Do Choltického parku. Sárinka se proběhne 2km u kola a Samča 1km canicross.

Doplněny a aktualizovány "Akce 2011"

22.10.- Dnes jsme byly v České Třebové na tréninku na RH-E. Tak snad to vyjde... Přišel nám pracovní certifikát pro Samantu, tak se konečně můžeme přihlásit na Mezinárodní výstavu DUOCACIB, která se koná 4.-5.2.2012 v Brně.:)

16.10.- Malá úprava stránek pro lepší přehlednost :)) Připravuji novou rubriku o sportech, které děláme a které chci v budoucnu zkusit.

V příštím čísle časopicu Psa přítele člověka (11/2011) by měl vyjít článek o MČR pasení ovcí, které se konalo v září a kterého jsme se se Sam zúčastnily :)

4.10.-Připravujeme se na naší 1.zkoušku ze záchranářiny. Na RH-E.

2.10.- Včera jsme vyrazily do Hořic na stopařský závod. Byl krásný den, sluníčko hřálo. Sešlo se nás asi 15 v kategoriích stopa+posl podle ZVV a posl.+obrana podle ZVV1. Šly jsme se Sam zkusit po dlouhé době S+P podle ZVV1. Moc se nám to bohužel nevydařilo. I když terén byl celkem fajn,tak jsme se na druhém úseku zamotaly,předmět přešla...asi fakt neměla den. Takže jsme se díky tomu dostaly na poslední místo..No každý den není posvícení:)))... Dnes jsme byly na secvku v ČT Javorka u p. Skalické a p.Stráníkové. Stopa i poslušnost byly stokrát lepší...:) Je to potvůrka.

16.9.- Na stránkách www.flyingear.eu naleznete článek a fotky z MR pasení ovcí

15.9.- Aktualizace "Akce 2011"

10.9.- V tento den Samanta oslavila své 3.narozeniny :)

11.9.- Dnes jsme se vrátily se Samantou ze školení v pasení ovcí s německým rozhočím W.Sheld v Martínkovicích. Naučily jsme se mnoho a dnes jsme se zúčastnily trialu IHT 1 TS na MR v pasení a skončily jsme ze 7mi pejsků na 1.místě s 71b./75 .

13.8.-Aktualizace "Akce 2011"

9.8.- Nová sekce "Štěňátka/Puppies/Welpen"

3.8.-Máme 7000 návštěv.Děkujeme

28.7.- Máme fotečky ze zkoušek ZVV1. Díky za ně Martě Buryánkové s choďandama.:) Najdete je zde: http://ariele.rajce.idnes.cz/Lukova_2011_zkousky

27.7.- Aktualizace "Akce 2011"

25.7.- Tak toto video z CACITu v Dobříši mě vážně dostalo.Paráda!

 

24.7.-Dnes jsme se vrátily z tábora sportovní kynologie v Lukové. Byly jsme zde již po 4. a jako každý rok se týden povedl a byla to paráda i přes rozmary počasí. Více v "Tábor 2011". Také jsme tu složily se Samantou zkoušku ZVV1!!! Takže mám Veeeelikou radost :)

14.7.- Máme fotečky a videa od Veruš z PASENÍ OVCÍ ! Vše naleznee na odkaze : http://charlies.rajce.idnes.cz/Paseni_Martinkovice/  Děkujeme Verči Hampekové :)

Video v sekci "Tábor pasení 2011"

12.7.- Zde je odkaz na fotky z Junior Open Vychodočeského mistrovství mládeže v České Třebové. http://junioropen-pko.webnode.cz/album/junior-open-2011/#sc22-nastup-1-jpg

11.7.-Včera jsme se vrátili z tábora pasení v Martínkovicích. Bylo to super, Sam to strašně chytlo a ještě složila zkoušky ZVOP  a HWT dokonce na výbornou.Více brzy dodám do sekce "Tábor pasení". Fotky i videa budou od Verči Hampekové:)

V sobotu odjíždíme na tábor sportovní kynologie k Daně Řehákové do Lukové :)

4.7.-Ve středu odjezd na pasení oveček do neděli se Samantou a s Veruš(naše fotografka:D) Těším see :)

28.6.- Dne 25.6. se konaly na našem cvičáku v Svítkově Neoficiální závody v Agility. Počasí se celkem vydařilo. Všichni jsme si to užily :) Nakonec sevyhlásili vítězové a dostlai pěkné ceny díky sponzorům. Více informací najdete na stránkách www.zko.svitkov.cz

12.6.- V České Třebové se konal závod- východočeské mistrovství mládeže Junior Open. Zúčastnily jsme se v kategorii Juniorů- všestrannost podle zkoušky ZPS1. I když se nám moc nedařilo. Umístily jsme se na 3.místě.

04.06.- Dnes jsme se jely podívat na zkoušky IPO/VPG. Bylo pěkné vedro. Nastoupilo nás na zkoušky 9 z toho 5 úspěšně složilo. Se Samantou jsem šla zkusit FPr2, které nám bohužel nevyšlo. Hodně jsem to podcenila a nedostatečně připravila. Snad příště to bude lepší. I přesto jsme v České Třebové Podhorce strávily příjemný slunečný den a seznámili s dalšíma fajn lidma a krásným a šikovným pejskem Swan Perunius bohemia:). Děkuji Podhorce a p. rozhodčímu Kubešovi.

28.5.-Dnes jsem se byla podívat na výstavě NO v Malči. Proběhli jsme s etam s Riem z Krupičkova dvora, který dostal i přes všechny neduhy VN3 :) Posuzoval p. Kučera.

20.5.-Aktualizace Akce 2011

8.5.- Aktualizace "Akcí 2011"

5.5.- Přidány fotky ze cvičáku ZKO Jezbořice(poslušnost, obrana) Děkuji za fotky Kátě a figurantovi M. Remsovi. :-) Foto zde https://xsara.estranky.cz/fotoalbum/obrana-samanta-z-likonu/ a zde: https://xsara.estranky.cz/fotoalbum/poslusnost-samanta/

3.května Sára oslavila 7. narozeniny. Přejeme ji hodně zdravíčka a ať tu s námi je ještě hoodně dlouho.

19.4.-Sára je nyní využívána ke hlídání objektů v HK.

18.4.-Fotka postoje Sam(2,5roku) z dubna od manželů Sasákových

17.4.-Byly jsme na secviku v České Třebové.Aktualizace 2011

16.4.- O Opatovický poklad v kategorii ZPU1 Samanta získala 75,5b. z 80b.od p. rozhodčí Svobodové, ale díky rovnosti bodů ještě s jedním pejskem se dostala na 2. místo z 9 závodníků.

s5000891.jpg

Hned odpoledne po závodech jsme jely k p.Rájoé na trénink pasení. Samanta viděla poprvé ovečky a docela si s tím dobře poradila. Nejdřív je teda trochhu lovila, ale pak se chytil ovčácký instink a hezky naháněla. Bylo to úžasné.

10.4.- Byly jsme si zacvičit v Jezbořicích a zakousat na Martina. Přidány info o secvikách z ČT Javorka v "SAMANTA Z LIKONU"

9.4.- Menší změna celkového designu.

6.4.-Dnes jsme byly zase s Martinem kousat. Aktualizace Akce 2011

31.3.- Aktualizace "Akce 2011"

30.3.- Na úvodní stranu přidán odkaz na veterinární kliniku Vetopet, kde jsem během svého středoškolského vzdělávání absolvovala praxi veterinární sestry a kam chodím s mými fenami.

26.3.- Zúčastnily jsme s eopět secviku mládeže v ČT Javorce s p.Skalickou a p.Stráníkovou. Skvěle jsme si zacvičily.Moc děkuji za rady.

25.3.- Dnes jsem složila zkoušky z myslivosti. Myslivci sice nejsou moc v oblibě už jen z toho principu, že střílí bezbranná zvířata a dělají porblémy kynologům, kteří si chtěj na poli " jenom našlápnout a vypracovat stopu", což kolikrát mnoho z myslivců nechápe. Myslivost je hlavně krásná kulturní památka, soužití s přírodou, péče o ni,atd. Tak doufám, že mě nikdo nebude odsuzovat a já budu moci pomáhat v tom, aby tato činnost nezanikla a s ní i mnoho zvěře, které je už dnes díky rozvíjející se civilizaci, autodopravě aj. tak žalostně málo.

22.3.-Aktualizace " Akce 2011"

16.3.- aktualizace "Akce 2011"

7.3. - Propozice a přihláška na Neofociální závody v agility již na stránkách : http://zko.svitkov.cz/agility_zavody.htm

6.3.- Přidán banner na Brega Stěžovská zahrada do rubriky BANNERky :)

Pozor pro všechny agiliťáky dne 25.6.2011 se v ZKO Svítkov budou konat Neofociální závody v agility.Více informací brzy na www.zko.svitkov.cz !!!

28.2. - aktualizace Akcí 2011.Konečně se nám už blíží jaro, tak začínáme pomalu, ale jistě makat. Na cvičáku ZKO Jezbořice jsme si o víkendu skvěle zacvičily.Zanedlouho už začnou závody a různé psí akce, tak se těšíme :) Držte nám palečky a Vám samozřejmě přejeme mnoho úspěchů v další sezóně.

AKTUALIZACE "TÁBOR 2010"

15.1.- 1.aktualizace v roce 2011.Dnes jsem se zúčastnila členské schůze na cvičáku ve Svítkově.Pozměnila nějaké drobnosti v Akcích.zatím nejsou žádné určité termíny.Pro letošek mám cíle udělat maturitu,složit ZVV1,FPr2,ZPU2,BH a pak se uvidí.Ráda bych se zúčasnila nějaké soutěže s oběma holkama.Také chci konečně se Samantou zkusit pasení.

Rok 2010

7.11.-Samanta složila zkoušku ZPU1 na 133 bodů(ze 150) na známku VELMI DOBŘE.

5.11.-tak zítra jdeme na ZPU1.Držte nám pěsti :)

7.10.-Dne 6.10. proběhl na naší škole SOŠ veterinární Den zvířat.Letos se mnou vyrazila bohužel jen Sárinka,protože Samantu stále trápí kašel,díky kterému nám odpadlo mnoho akcí.Do zkoušek v listopadu to snad doléčíme a budeme moc nastoupit.
10.9.-Aktualizace "Akce 2010" . Samanta dnes slaví 2.narozeniny
24.8.-Aktualizace "Akce 2010"
23.8.- Ve dnech 21.-22.8. se v Poličce uskutečnila KVV NO.Se Samantou jsme se zúčastnily ve třídě dospívajících.Posuzoval nás p.Novotný Ing.Bohužel jsme moc nestihly natrénovat díky mé dovolené a Samantině nemoci, takže to dopadlo také podle toho.Ale dostaly jsme známku VD a celý víkend jsme si hezky užily.Bla to fajn podívaná a fajn akce. :) Moc děkujeme Míše od Amíka(Amona Brandy´s Bohemia) za předvedení!

25.7.-Dnes jsme se vrátily z výcvikového tábora z Lukové.Tábor byl opět super.Sešli jsme se zase fajn lidi,parádně jsme si zacvičili,i když Sam nemohla bohužel kousat kvůli nemoci, a nakonci se zúčastnili zkoušek.Více informací a fotek dodám během příštího týdne.Jinak Samanta složila Fpr1 a Sára BH
22.6.-Aktualizace "Akce 2010"
18.6.-Aktualizace "Akce 2010"
21.5.-Aktualizace Akce 2010
16.5.-zaktualizována a přidané fotografie do Závody,zkoušky,výstavy
14.5.-Aktualizace Akce 2010

3.5.-Sárinka dnes slaví 6.narozeniny


1.5.-Dnes jsme se zúčastnily závodů "O pohár Železných hor" v Heřmanově Městci a přivezly jsme si 1.místo z kate.ZZO z 21 soutěžících.P.rozh.Kmínek.
Aktualizace Samanta z Likonu

29.4.-Aktualizace Akcí 2010
25.4.-Samanta z Likonu dostala na OV v Jaroměři známku VD2 z 12 fen posouzeno p.Ing.Novotným!Děkujeme Míše s Amíkem za super předvedení!!Více fotek naleznete na webu: http://mipeka.rajce.idnes.cz/OS_Jaromer_25.4.2010_-_vsechny_fotky/

10.04.-Dnes jsme si opět byly zacvičit v České Třebové(a Ústí n.O.).i když počasí moc nepřálo,ale aspoň nepršelo,tak jsme si hezky zacvičily.Moc děkuji výcvikářům z České Třebové za rady a nervy s námi :)

08.04.-malé změny v Akce 2010
03.04.-Aktualizace "Akce 2010"
20.3.-dnes jsme opět cvičily s p.Skalickou v České Třebové.Počasí nám přálo,proto jsme si mohly vypracovat a poradit na stopách.Taky jsme si skvěle zakousaly na p.Hyláka.Děkujeme
13.3.-zúčastnily jsme se cvičení mládeže v Javorce pod vedením p.Skalické.I přes nepřízeň počasí jsme si hezky pocvičily a vyslechli rady ke cvičení.Za týden vyrážíme opět trénovat.
5.3.-přidány info o Samantě a aktualizace Akce 2010
5.1. 2010-Máme tu nový rok,postupně budou zase přibývat akce a zážitky,doufám,že se nám podaří složit nějaké zkoušky a jiné úspěchy.
                 Zítra jdeme na zimní kousání

Rok 2009

19.12.-Všem přejem šťasné a veselé Vánoce a mnoho štěstí,zdraví,úspěchů v Novém  roce 2010

Obrazek

 

29.11.-Samanta složila v Chrudimi zkoušku ZOP na výborně s body 97.Paní  rozhodčí Svobodová

18.11.-Malá ú