Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics

 

 POZOR! Je tu skvělý projekt na pomoc psíkům z útulků!! Nakrmte pejsky! Stačí pouze kliknout na " Nakrm psa" a poté, co pejsek dostane určitý počet kliknutí dostane zdarma 30kg granulek! Stačí tak málo!.....www.tetaberta.sk nebo kliněte na inzerci pod tímto článkem.

 


Bohužel,nyní již nemám tolik času,protože mě škola docela zaměstnává,a proto již tento útulek(v PCích)nestíhám navštěvovat.
ObrazekMnoho lidí si myslí,že pes z útulku prostě není to,když by si koupili štěně.Ale to není pravda.Všichni pejsci mají svou dušičku a nezáleží na tom jak jsou staří a jaké rasy.Jejich srdíčko je otevřené pro lidi,kteří je mají rádi,starají se o ně a dávají jim svůj čas.
Proto mnohdy zvažte při koupi psa,jestli by nebylo lepší pořídit si pejska z útulku a pomoci tak dobré věci a hlavně pejskovi!!.Mnoho pejsků tam čeká na toho pravého pána.Jsou tam kvůli tomu,že jim umřel pán a nebo hůře,že jej lidé vykopli,protože se nechtěli o něj starat a nebo úplně nejhůře-byli týráni.Takové psí dušičky jsou pak nešťastné a čím dál víc se uzavírají do sebe.Nedovolme to a pomozme jim najít znovu radost ze života.
Jestli se stále rozmýšlíte vzít-li si štěně nebo dospělého psa z útulku,určitě nějaký navštivte.Třeba zrovna na Vás tam čeká ten truchlivý psí výraz,který byste mohli změnit.
style="font-weight: bold;"> psii jsou na : http://www.ks-trebisov.estranky.sk/clanky/ponuka-psov

 

http://kstrebisov.rajce.idnes.cz/KS_Trebisov_6/

Fotky naleznete na stránkách útulku uvedených tady podtímto článkem.
útulek-Pardubice najdete na této adrese:
Městský útulek Pardubice
areál Veterinární kliniky Pardubice
Štrossova 239
530 03 Pardubice

Provozní doba
Po - Pá 8.00 - 16.30

E-mail
utulek@utulekpardubice.cz

Web
www.utulekpardubice.cz

Pokud chcete pomoci nějakému nešťastnému pejskovi,který ztratil páníčka nebo ho potkal jiný zlý osud navštivte také stránky:

www.psi-pribehy.estranky.cz

Přeji Vám,abyste našli kamaráda do života.A děkuji všem,kteří pomůžou těm němým tvářím vykouzlit v jejich očích opět radost ze vlastního páníčka nebo rodiny a nebo jen pomáhají ať finančně nebo venčením!
Těmto Všem za všechny pejsky Děkuju

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chudíčci

(šejla, 27. 9. 2007 19:55)

chudáci pejsci